logo-pl

  fpk13

 

Warunki Leasingu

Podstawowe warunki leasingu:

 • rodzaje leasingu: finansowy, finansowy (zwrotny)
 • docelowi klienci: małe i średnie przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, właściciele nieruchomości komercyjnych, chcący uwolnić zamrożone środki finansowe w nieruchomościach oraz planujący zakup nieruchomości na rynku wtórnym. Brak zaległości klientów w ZUS i US.
 • właściciele nieruchomości:
  - dokument potwierdzający podstawę prawną nabycia nieruchomości od poprzedniego właściciela (akt notarialny)
  - wymagane zaświadczenie o niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym w związku z art. 112 ustawy - Ordynacja podatkowa (Dz.U. Nr 137, poz. 926) na podstawie art. 306 g § 1 oraz 306 h § 1 p. 2
 • limit wartości transakcji: minimalna wartość transakcji - 200 000zł, maksymalna wartość transakcji - 1 000 000zł, transakcje > 2 mln zł (indywidualne warunki)
 • wiek nieruchomości: bez limitu
 • stan prawny nieruchomości: gotowe z wydzielona księgą wieczystą (nie finansujemy inwestycji deweloperskich np. w trakcie budowy)
 • okres leasingu: od 2 do 10 lat
 • udział własny klienta (LTV): leasing finansowy 30%, leasing finansowy (zwrotny) 50% - 60%

Wymagane dokumenty do wniosku w celu sprawdzenia czy możemy finansować transakcję:

I ETAP:

Wypełnienie wniosku na stronie wwww z podaniem następujących podstawowych danych:
a) nazwa firmy , nr NIP lub KRS
b) Nr księgi wieczystej
c) zdjęcia nieruchomości (dołączyć do Wniosek-online lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
d) wycena nieruchomości (dołączyć do Wniosek-online lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
e) inne wymagane informacje wymagane we Wniosku - online.

II ETAP

Kontakt ze strony Property Lease Fund S.A. z zainteresowanym klientem w celu potwierdzenia czy jest zgoda Zarządu na transakcję lub NIE.
W przypadku pozytywnej decyzji klient zostaje poproszony o wypełnienie wniosku + dosłanie pozostałej dokumentacji niezbędnej do przygotowania umowy leasingowej i zakupu nieruchomości przez Property Lease Fund S.A.

 

Copyright © 2015 Propert Lease Fund S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja Infinity MK